Положението в Пловдив е тежко заради продължаващия снеговалеж и не дотам добре обработени улици.

Друг обаче много тежък проблем се забелязва при инспекция на улиците в снежен Пловдив, предаде репортер на Plovdiv24.bg. Улиците се превръщат в езера, водата не се оттича.

Запушени ли са дъждовните шахти в града? Ако са запушени - защо, при положение, че Общината плаща милиони на фирма, за да ги поддържа? Върши ли си тази фирма работата?

© Plovdiv24.bg

Днес служители на "Чистота" се опитваха да отпушат дъждовните шахти, за да може натрупалата се от кишата вода да се оттича, въпреки че това не е тяхно задължение, а на фирмата с тлъст договор към общината.