Започва премахването на незаконни кабели на интернет доставчици

5131
2

От администрацията на район "Тракия" предприемат действия за премахване на незаконните кабели на интернет доставчици. Висящите между блоковете жици не само загрозяват градската среда, но могат да бъдат и опасни.

"Пускаме заповед и започваме да премахваме нерегламентирано поставените кабели. Молим доставчиците да не оставят гражданите без интернет, а да спазват закона и да прокарат мрежите си по надлежния ред под земята", призова кметът на район "Тракия" Костадин Димитров

Той припомни, че във всички благоустроени зони, администрацията е оставила в бетоновите тротоари специални за целта трасета.

Виж коментарите (2)
Още новини от Новини от Пловдив:
След доброволно явяване в съда: Пуснаха на свобода наемен работни...
Сграда паметник на културата в Пловдив връща автентичния си блясъ...
Хуманно умъртвяват животни в Пловдивско заради шарка, БАБХ въведе...
На 58-годишна възраст внезапно почина Елка Куманова
До 10 225 евро санкция: Пловдив обяви война на умишлените палежи
Официално откриха реновирания комплекс на пловдивската пожарна


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).