Двама пияни водачи са били заловени през изминалото денонощие. Около 6.40 часа в четвъртък на ул. "Удроу Уилсън" в Пловдив екип на Шесто РУ спрял за проверка лек автомобил "Мерцедес". С дрегер било установено, че шофьорът С.Р. /45 г./ от града, е употребил алкохол 2,40 промила.
Предната вечер, около 23.50 часа, край мост на река Марица на пътя Пловдив - Стара Загора друг почерпен пловдивчанин бил заловен от служители на сектор "Престъпления по пътищата".
32-годишният В.Н. бил седнал зад волана на лек автомобил "Пежо" с 2,41 промила. С полицейски заповеди нарушителите са задържани за срок до 24 часа. Образувани са бързи производства.
Заловиха двама пияни водачи
© Plovdiv24.bg






