Администрацията на район "Южен" и лично кметът Борислав Инчев отбелязаха Седмицата на гората, като проведаха спортни игри и състезания на хижа "Здравец".
Мотото на таз годишната "Седмица на гората" е: "Подобри гората", затова освен състезанията, администрация засади три броя иглолистни дървета на предварително избрано от еколозите на района място.
"Южен" отбеляза Седмицата на гората
Борислав Инчев 





