Жена е загинала, след като била блъсната от пътнически влак снощи в Първомай. Сигналът за инцидента е подаден около 20.15 часа. Според първоначалната информация при неправилно пресичане на железопътните релси 72-годишна жителка на града била ударена от преминаващия влак по линията Пловдив - Димитровград.
Пострадалата била откарана в болница в Пловдив за оказване на спешна медицинска помощ, но въпреки усилията на лекарите починала. По случая е образувано досъдебно производство в РУ Първомай, уведомена е окръжната прокуратура.
Влак блъсна жена, пловдивски лекари не успяха да я спасят
© Plovdiv24.bg






