Викове "Затвор за садистите" огласиха центъра на Пловдив

7860
1

Викове "Затвор за садистите" огласиха центъра на Пловдив и по-точно площад "Стефан Стамболов" пред Общината, предаде репортер на Plovdiv24.bg. Това стана по време на протеста срещу насилието над бездомни животни, който започна в 16,00 часа в града под тепетата. 

Протестиращите искат съдействие от властите и справедливост за кучето Мечо, което беше примамено и зверски наранено от Захари Шулев. 

"Спрете насилието над животни", "Ефективни присъди за насилниците на животни", "Захари Шулев" в затвора, "Аз съм кучераст" бяха част от плакатите, които хората издигнаха крой коледната елха на града.

Виж коментарите (1)
Още новини от Новини от Пловдив:
След доброволно явяване в съда: Пуснаха на свобода наемен работни...
Сграда паметник на културата в Пловдив връща автентичния си блясъ...
Хуманно умъртвяват животни в Пловдивско заради шарка, БАБХ въведе...
На 58-годишна възраст внезапно почина Елка Куманова
До 10 225 евро санкция: Пловдив обяви война на умишлените палежи
Официално откриха реновирания комплекс на пловдивската пожарна


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).