Вдовицата Корнелия Петкова описа как е станала зловещата катастрофа на "Руски"

23452
12

Продължава следственият експеримент на булевард "Руски", предаде репортер на Plovdiv24.bg. На мястото е и Корнелия Петкова, чийто спътник в живота и баща на трите й деца загина в зловещия сблъсък. Ето какво каза тя:
Тук съм, защото определям себе си като автосадист. Идвайки на това място, болката ще стане още по-голяма, но нека е така. Как е станал инцидентът? Пресичат едното платно - нямало е коли, после и другото - пак е нямало автомобили. В момента, в който са тръгнали да изправят, виждат кола и дотам. Всичко е станало за части от секундата. Едва преди два дни видях на живо какво е останало от колата - нещо кошмарно!.
Какво още сподели жената можете да видите в интересното видео към този материал!



Виж коментарите (12)
Още новини от Новини от Пловдив:
Воайор около Централна гара в Пловдив бе откаран от линейка
Уникалната певица, която на 50 години роди третото си дете, идва ...
Йоана от XI клас застана начело на пловдивско училище
Пост разклати "кореняк" пловдивчаните: Родителите ви копаха домат...
Район "Западен" представя богат календар с над 30 събития
Проф. Христо Тасков: От днес вече нищо не ме свързва с МУ-Пловдив...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).