Пловдивчанка подала сигнал в полицията за увреждане на автомобила й. Минути преди 23,00 часа във вторник 48-годишната жена съобщила на телефон 112, че паркираният пред адреса й в жк "Тракия“ "Опел“ е с побитости по предния капак и счупено предно обзорно стъкло.

На място е извършен оглед. По случая е образувано досъдебно производство по чл. 216 от НК. Предприети са действия за установяване на автора.