В края на юни, началото на юли EVN започват работа на бул. "Шести септември", разказаха за Plovdiv24.bg от дружеството.
"Вече сме водили съгласувателни разговори с Общината", поясниха от EVN.
Плановете са в края на юни или началото на юли да започнат дейностите по полагане на новата топлопреносна мрежа в участъка на булеварда от Цариградско шосе към Адата.
След като EVN излязат, започва същинският ремонт, който ще се осъществява с парите от Европейската банка за възстановяване и развитие, обяви вече кметът Иван Тотев.






