ОП "Организация и контрол на транспорта" започна монтажа на нови мантинели по надлез "Родопи".

"Вследствие на многобройни пътнотранспортни произшествия голяма част от тях бяха смачкани. Обновяването е една от мерките ни за безопасност на движението", коментира заместник-кметът по транспорт в община Пловдив Златин Велев

Той призова водачите на моторни превозни средства да спазват правилата за движение и да шофират със съобразена скорост.

Подмяна на "пострадали" при ПТП-та мантинели предстои на Коматевския транспортен възел и моста на Герджика.