74-годишен мъж се е застрелял в главата с незаконна пушка. Той е налапал дулото и се е самоубил с един изстрел. Инцидентът е станал преди дни в местността "Воден камък" над Хисаря. Категорично няма съмнение за външна намеса. Става въпрос за самоубийство.
Човекът е решил да сложи край на живота си, защото бил болен от рак. Той е от Пловдив, лятото прекарвал на вилата си във "Воден камък". Има един син, който живее в чужбина.
Източник: Блиц






