Заместник-министърът на регионалното развитие и благоустройството Деница Николова ще присъства на символичното стартиране на дейностите по изграждането на Център за управление на трафика в Пловдив.

Той e част от проекта "Модернизация и развитие на устойчив градски транспорт в град Пловдив" и се финансира със средства от Оперативна програма "Регионално развитие" 2007-2013.

Събитието ще се състои на 25 август, вторник, от 11 часа, на бул. "Цариградско шосе" 60, гр. Пловдив.