Утре назначават Баташки за шеф на УМБАЛ "Св. Георги", очакват се бунтове
Утре доц. Илия Баташки ще бъде назначен за шеф на УМБАЛ "Свети Георги", научи ексклузивно Plovdiv24.bg. Днес кандидатурата му е била одобрена от правителството, очаква се утре да бъде официализирана с подпис от МЗ.
Очаква се вълна от недоволство и бунтове срещу поредното скандално и безпринципно назначение на правителството, на новата управляваща тройна коалиция.
При предишния си престой на чело на болницата Баташки я изправи пред фалит, след което успя да съсипе и друга болница в града ни - Втора градска (МБАЛ "Свети Пантелеймон").