Улиците на Пловдив се пръскат по шевовете в слънчевата събота
Пловдивчани наводниха главната в съботния ден.
След две седмици сняг и студ пролетните температури днес изкушиха хиляди да излязат от домовете си, за да се порадват на слънцето. По улиците се появиха и първите мартенички, видя репортер на Plovdiv24.bg.
Ще остане ли времето благосклонно и в последния ден на януари - вижте ТУК.