"Поели сме ангажимент и той не е забравен." Така кметът на район "Южен" Борислав Инчев коментира пред репортер на Plovdiv24.bg казуса с кратера в "Беломорски", който тормози цял един квартал.
Пловдивчани неведнъж писаха до редакцията ни за проблема и получиха отговор, че дупката ще изчезне.
"Говорил съм с кмета Иван Тотев по този проблем. Уточняваме с главния инженер подходящите срокове", отговори на последното запитване Инчев.
По думите му ремонтът там ще се случи най-вероятно на два етапа - временно насипване за урегулиране на нивата и изпълнение на същинския ремонт по проект. Той обаче бе категоричен, че проблемът с тази язва ще бъде решен.
Твърдо обещание за кратера в "Беломорски": Поели сме ангажимент!
© Plovdiv24.bg
Борислав Инчев
Иван Тотев 





