Трима са били задържани заради наркотици. Около 21.30 часа в неделя полицаи от Първо РУ предприели проверка на автомобил "Форд", спрян край бензиностанция на ул. "Димитър Талев" в Пловдив.
При вида на униформените двама пътници от село Белозем - И.С. /31 г./ и криминално проявеният Н.П. /22 г./, направили опит да се освободят от две пакетчета със съмнително съдържание.
Суха зелена тревиста маса пък била открита при обиск у 23-годишния шофьор П.С. от града, също известен на служителите на реда. Изготвената експертна справка показала, че иззетите вещества са 0,273 грама марихуана и 0,833 грама амфетамин.
С полицейска заповед тримата мъже са задържани за срок до 24 часа. По случая е образувано досъдебно производство. Уведомена е Районна прокуратура - Пловдив.
Трима са били задържани заради наркотици
© Plovdiv24.bg






