Това ли е истината? Шофьорката на джипа заобиколила отдясно колата отпред и така премазала младия полицай?

77748
66

Все още не е ясно с каква скорост е карала джипа си шофьорката на "Киа Спортидж", която премаза и уби на място пътния полицай Делян Палазов. Според информация на "Монитор" Палазов вижда движещ се по булеварда с висока скорост автомобил и решава да го спре. 
Зад тази кола е пътувала Катя с нейния джип "Киа Спортидж". Когато шофьорът пред нея рязко намалява скоростта, за да спре на стоп палката, Катя решава да го заобиколи отдясно. Тя не е имала никаква представа, че точно там - вдясно от колата пред нея, има пътен полицай.



Този браузър не поддържа видео елемента.

Виж коментарите (66)
Още новини от Новини от Пловдив:
Район "Западен" представя богат календар с над 30 събития
Проф. Христо Тасков: От днес вече нищо не ме свързва с МУ-Пловдив...
Магазин на популярна верига затвори врати в центъра на Пловдив
Пловдив почете 150 години от гибелта на Васил Петлешков
Авторът на "Черната книгa" Свами Тиртха пристига в Пловдив за пре...
Пловдивският елит се събира в Семинарията за големия празник на 1...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).