Талантлива пловдивчанка с милиони причини за добро настроение

12206

Звездата от детската "Евровизия" Лидия Ганева представи своята най-нова песен и видеоклип с името "Милиони причини". Това е второто парче, което Графа подарява на младата изпълнителка, впечатлен от нейния талант и професионализъм. През 2016 г. Лидия представи успешно България в престижния европейския музикален конкурс,  с песента "Вълшебен ден", като класира страната ни на девето място. В новия видеоклип, продуциран от "Монте Мюзик", участие взима и изпълнителят VenZy.

В основата на новата музикална колаборация стои Веселин Ценов – Algoriddim, музикален продуцент в "Монте мюзик“. Песента е по музика на Графа, в създаването на текста се включва и Илия Григоров, а съавтор на аранжимента е Веселин Ценов. Режисьор на видеото е Добромир Николов.

В новия си клип Лидия и VenZy подаряват "Милиони причини" за добро настроение със своята безгрижна разходка из улиците на Пловдив – родния град на младата изпълнителка. За броени часове песента спечели симпатията и позитивните коментари на феновете в интернет.



Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
След доброволно явяване в съда: Пуснаха на свобода наемен работни...
Сграда паметник на културата в Пловдив връща автентичния си блясъ...
Хуманно умъртвяват животни в Пловдивско заради шарка, БАБХ въведе...
На 58-годишна възраст внезапно почина Елка Куманова
До 10 225 евро санкция: Пловдив обяви война на умишлените палежи
Официално откриха реновирания комплекс на пловдивската пожарна


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).