Таксиджия от "Елма" с опасна маневра пред училищен двор, пълен с деца!

4517
1

За поредния безкрайно нагъл шофьор тази сутрин ни информира читател на Plovdiv24.bg.

Той е успял да заснеме автомобил на таксиметровата компания "Елма", който прави опасна забранена маневра пред училище в Пловдив.

"Както се вижда от снимката, таксиджията направи ляв завой от улица "Авксентий Велешки" по "Иван Вазов", в участък, където заради ремонт платното е затворено. Наглостта му не спря дотук.

Той не изчака дори насрещно движещите се коли, а се изстреля с бясна скорост, навлизайки в насрещното по "Иван Вазов", пред двора на намиращото се там училище. 

В същия момент дворът беше пълен с ученици, празнуващи първия учебен ден. Ами ако някой от тези ученици в този момент бе изскочил там, да не говорим, че за пешеходците сигналът бе зелен? 

Господа управляващи, поставете вече камери по кръстовищата, за да спрем тези безумни убийци, мислещи си, че са над закона. Очевидно го мислят с право, след като никой не ги санкционира", завършва разказа си нашият читател.

Виж коментарите (1)
Още новини от Новини от Пловдив:
Авторът на "Черната книгa" Свами Тиртха пристига в Пловдив за пре...
Пловдивският елит се събира в Семинарията за големия празник на 1...
В Пловдив заваля и катастрофите започнаха
1000 евро и изгубени банкови карти намериха собственика си благод...
При необходимост Waze ще пренасочва по обходни маршрути в Пловдив...
Скандал в село до Пловдив завърши със смърт


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).