Студенти от ПУ канят пловдивчани на интерактивен маршрут "Усети града"

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (0)
16:41 / 24.02.2016
2446
Бивши и настоящи студенти от
ПУ "Паисий Хилендарски":
виж още
Намерете бивши съученици, състуденти, колеги и стари приятели! Регистрирайте се или влезте в профила си.
Утре от 15:00 часа пред паметника на Мильо на Главната улица ще започне интерактивен маршрут "Усети града", в който ще се включат студенти от катедра "Етнология" на Пловдивски университет "Паисий Хилендарски". 

Това съобщиха от Философско-историческия факултет на висшето училище. Организатор на събитието е Асоциация за култура, етнология и антропология "Медиатор".

"Усети града" е интерактивен маршрут, който ще насочи вниманието към различни интерпретации на градското пространство. Той съчетава дейности, които биха могли да Ви помогнат да "видите" централните пространства на град Пловдив по друг начин.

Маршрутът е съставен от 6 интерактивни занимания. В него могат да вземат участие хора от различни възрастови групи, желаещи да "видят" града по нов и необикновен начин.

"Идеята е хората да "усетят" централните части на бъдещата Европейска столица на културата през погледа на хора със зрителни затруднения", подчертаха организаторите. 

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
Скъп джип нагло гази закона в Пловдив на 1 метър от патрулка
Дупка до дупка на много натоварен булевард в Пловдив
Последният светофар при един от изходите на Пловдив вещае големи ...
Пловдивчанин от морето: Стоят като малки черни медузки и като пол...
Филип Гунев: Внушителният арест на шефа на Пловдивската митница е...
Пловдивските таланти на "Арт Войс Център" покориха Националния ко...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).