Страшна тапа на Коматевския възел, шофьорите бесни и изнервени!

Автор: Васил Динев
Коментари (8)
10:17 / 11.10.2018
13428
Задръстване на Коматевския възел - това е поводът пловдивчанин да се свърже с Plovdiv24.bg и да разкаже: "Здравейте. От 1 седмица ми прави впечатление, че се образува страшно задръстване на Коматевския възел в посока "Кючук Париж". Преди оттам се минаваше в най-натоварените часове за не повече от 5 минути, а сега отнема 15-20. Моля да питате "Организация и контрол на транспорта" на какво се дължи това, понеже е абсурдно".

"Проблемът е в малкия светофар на булевард "Никола Вапцаров". Някой умник го е разделил на 3 части и червеното в посока "Камел"-а прави тапа до Коматевско". Това написа от своя страна потребител в социалната мрежа Фейсбук.

"Вчера промениха работата на предишния сфетофар на "Вапцаров". Направиха го на турбинен принцип. Днеска всички се спираме да му се порадваме", гласи постът на друг шофьор, минаващ през района.

Преди два дни от общинската администрация съобщиха, че се предприема уеднаквяване на организацията на движение по булевард "Никола Вапцаров" чрез въвеждане на полутурбина на всички регулирани със светофари кръстовища. Целта е да се улесни левият завой и се осигури по-голяма безопасност на движението.

Виж коментарите (8)

Още по темата (1149):
07.05.2025 Държиков: Не може Пловдив да остане единственият град с твърдо едно левче на качване
31.03.2025 Кметът на Пловдив: Разписанието на градските автобуси се изпълнява на 95%
22.03.2025 Читател: Кого искате да излъжете? Пловдив не е Първомай или Садово
18.03.2025 Превозвач пусна микробуси по една от автобусните линии в Пловдив
18.03.2025 Пловдивчанин: Зорлем ни карат да си купуваме коли!
16.03.2025 Транспортни неволи по пловдивски: Кондукторка смъкна прозорец в автобус, за да проветри
Още новини от Новини от Пловдив:
Танци на открито в центъра на Пловдив между 22 и 24 май
Музикант, излекувал се в Пловдив: Ходех до тоалетната по 20 пъти ...
15 директори и учители от Пловдив получиха голямо признание
Шофьор кара в насрещното по булевард в Пловдив
Слънчево ще е времето в Пловдив днес
Смразяващи кадри от изоставен комплекс в западната част на Пловди...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).