Пловдивчани, живеещи в най-зеления район на града, ще се радват на едно специално дръвче. Новината за читателите на Plovdiv24.bg съобщи кметът на "Западен" Димитър Колев
Служителите на районното кметство засадиха 2-метрова коледна елхичка като своеобразен подарък за празниците. "Ще си я гледаме, ще си я украсяваме, ще знаем, че това е нашето коледно дърво", сподели Колев.