Служители на Първо РУ Пловдив са хванали измамничка

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (0)
12:13 / 04.02.2016
2111
Служители на Първо РУ Пловдив са хванали измамничка. Вчера в управлението е бил получен сигнал от 82-годишна пловдивчанка за това, че около 12.30 часа непозната за нея жена, представила се за приятелка на дъщеря й, я въвела в заблуждение и й отнела 140 лева. 

Бързите действия на криминалистите довели до установяването на дамата. Това била 44-годишната М.И. от Пловдив. Срещу нея е образувано бързо полицейско производство по чл. 209 от НК, жената е била задържана за 24 часа в арестното помещение на управлението.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
Днес отидете в Музея на авиацията
Паркирането в Пловдив днес ще е безплатно
61-годишна пловдивчанка бе заловена
Много пиян моторист с БМВ застигна колата отпред на "Тракия", но ...
Заловиха избягалия тираджия, убил пловдивчанин днес в Прохода на ...
Катастрофа на АМ "Тракия" до Пловдив, има и линейка


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).