Центърът на Пловдив буквално се пръска по шевовете от желаещи да се насладят на ласкавото декемврийско слънце, увери се репортер на Plovdiv24.bg. Температурата на въздуха в града под тепетата денс достигна нетипичните за декември 19 градуса.
Десетки млади майки също се възползваха от прекрасния ден и окупираха Цар Симеоновата градина. Желаещите да пробват уменията си на голямата ледена пързалка обаче останаха неприятно изненадани, тъй като слънцето успя да разтопи част от леда. Очакванията са хубавото време да се запази r през целия уикенд.