Екипи от местната администрация проверяват всички осветителни тела по улиците и булевардите в града, научи Plovdiv24.bg. Там, където има счупени или повредени лампи, нередностите се отстраняват.
Освен това започва и настройването на лампите да се включват по-рано. Част от осветлението е с електронно управление и при него настройката ще е автоматична.
Останалите лампи ще бъдат настроени ръчно. Така вече около 21.00 часа, когато се стъмва, улиците ще са осветени.
След материал в Plovdiv24.bg: Проверяват уличното осветление в Пловдив, настройват го да се пуска по-рано






