"Едва ли целият градски елит на една столетна партия ще се събере, за да се оплаква дружно от "малката" ВМРО, ако наистина я смяташе за такава", така общинският съвет от ВМРО Слави Георгиев коментира изцепките на БСП, направени на конференция вчера. Според Георгиев думите и поведението им издават колко всъщност ги е страх от коалиционния им партньор в града и чрез критики се опитват да прикрият, че всъщност нищо съществено не вършат.
За червените заместник-кметове, които били разигравани от кмета, Слави Георгиев обяви, че единият е твърде безличен, за да му се приписва такава роля (визирайки Ганчо Колаксъзов), а присъствието на другия (Александър Константинов) било преекспонирано и заради негови решения нерядко се налагало кметът Славчо Атанасов да обира негативите, но като един достоен човек не правел това достояние на обществеността.








khan krum
на 21.12.2009 г.
Ами така си е - МВРО е малка партийка, филиал на БСП(к). Пишман войводите нямаше да имат кмет и 10 съветници, ако не беше бат'Бойко и ГРЪБ, пардон - ГЕРБ. Жалко, че се налага още две години ги търпим. Но тогава нито МВРО, нито БСП(к), нито ГРЪБ ще бъдат на власт в Пловдив.
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!