За пореден тежък инцидент в Пловдив научи Plovdiv24.bg от публикация в социалната мрежа Фейсбук.

Ето какво гласи краткото съобщение на пловдивчанин, минал през мястото на пътнотранспортното произшествие:

"ПТП до подлеза на пощата. Разбил е разделителната преграда и се е блъснал в спирката... до Базиликата. Някой Фитипалди".