Шофьор е в болница, след като се преобърна с автомобила си на АМ "Тракия". Сигналът за произшествието в района на 118 километър, посока София, е подаден около 18 часа вчера.
На място пътни полицаи установили, че поради загуба на контрол лек автомобил "Пежо" се обърнал в отводнителен канал вдясно извън платното за движение.
Пострадал, без опасност за живота, е 62-годишен столичанин, който управлявал колата. Взета му е кръвна проба. Случаят е отработен по административен ред.
Шофьор е в болница, след като се преобърна с автомобила си
© Plovdiv24.bg






