Около 7.30 часа вчера на пътя между Перущица и Устина лек автомобил "Мазда" блъснал пресичаща пътното платно 65-годишна жена, която е настанена в болница. Отрицателна е алкохолната проба на водача на колата, на 34-години от Перущица.
Няколко часа по-рано, към 1.40 часа, на телефон 112 постъпила информация, че на ул. "Батак" в Пловдив 15-годишно момче било ударено от лек автомобил "Мерцедес", който след това се качил на тротоара и се блъснал в стена на училище. Тийнейджърът е оставен за наблюдение в болница.
Изяснено е, че зад волана на колата бил неправоспособният С.Б. /26 г./ от града, който напуснал местопроизшествието. Работата по случая продължават служители на сектор "Пътна полиция".
Шофьор без книжка блъсна дете на ул. "Батак" и избяга
© Plovdiv24.bg






