Кметът на район "Тракия" Костадин Димитров и директорът на Детска градина "Еделвайс" Стела Колишева засяха дъб като символ на здраве и дълголетие. Това става в деня, в който детското заведение отбеляза 35 години от създаването си.
"Благодаря на всички вас, които с любов и търпение се грижите за нашите деца, възпитавате ги и ги образовате" - с тези думи районният кмет Костадин Димитров се обърна към екипа на Детска градина "Еделвайс". Празничен концерт зарадва многобройните гости, сред които бяха, бивши възпитаници на детското заведение, родители и приятели.
Костадин Димитров 





