И членовете на мотоклуб "Вагабондс" се включват в отбелязването на Националния празник - 3 март, предаде репортер на Plovdiv24.bg.
Пловдивските рокери са заявили желание да поднесат цветя пред паметника на Васил Левски утре от 13 часа, съобщиха от община Пловдив.
Сборният им пункт ще е на ул. "Дилянка", а шествието им ще мине по бул. "България", бул. "Руски" и до паметника в подножието на Бунарджика.
Рокерите от "Вагабондс" с мотошествие за 3 март
© Plovdiv24.bg






