Рок музикант от Пловдив с отлична игра в "Стани богат"

46351
3

Васил Бележков е на 37 години и е роден в Пловдив. Учил е в НУМТИ "Добрин Петков“.  В момента той е китарист на една от първите метъл банди в България -  "Епизод".

Тази вечер той се представи отлично в най-популярната игра за знания - "Стани богат". Бележков впечатли водещия Михаил Билалов с ерудиция, скромност и приятно излъчване. А напоследък такива участници са рядкост в шоуто и без съмнение заслужава да си тръгне с голяма сума от предаването.

Преди да бие сирената за край на предаването китаристът отговори на въпрос за 10 000 лева. Въпросът бе "В кой роман на Стивън Кинг един от ключовите герои носи името на българския писател Виктор Пасков". Той се обади на брат си, който му помогна да познае верния отговор,

Играта му продължава в понеделник, а в запас има и жокер - 50/50.

Виж коментарите (3)
Още новини от Новини от Пловдив:
ДСБ Пловдив: Альоша е монумент на окупационната Червена армия
Посрещнаха Митрофанова под Альоша със "Священная война" и с бълга...
Бутат магазин на "Билла" в Пловдив заради нов строеж, от веригата...
Елеонора Митрофанова държи реч при паметника на Альоша днес в Пло...
Воайор около Централна гара в Пловдив бе откаран от линейка
Уникалната певица, която на 50 години роди третото си дете, идва ...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).