Ремонтират кафенетата на стълбите на "Каменица"
Едно от двете бивши кафенета над стълбите на Каменица вече се ремонтира, видя репортер на Plovdiv24.bg.
Става дума за това, което се пада над бившите дюнери. Към момента е монтирано строително скеле и самото помещение се разчиства.
Припомняме, че двата обекта са частни, но обещанията им към местната администрация са да се превърнат в кафенета, които да завършат облика на емблематичните стълби.
Водната каскада по стълбите бе пусната на 22 април. Малко по късно на стълбите се поставиха и копчета, а се обмисля да се постави и транспарант "До Сахат тепе за 3 минути" в най-горната им част.