Две седмици след пожара в парк "Лаута", при който частично изгоря една от беседките за отдих, от районната администрация информираха, че щетите са отстранени и обектът вече е ремонтиран. 

Кметът на "Тракия" Костадин Димитров благодари на помощниците в лицето на бизнеса в района за подкрепата при решаването на проблема.

Многобройните посетители на "Лаута" отново могат да ползват беседката за своята почивка.