Приключи ремонтът на фитнеса на открито в район "Северен", находящ се срещу ул."Борба" №11, който след вандалски прояви стана неизползваем.
Поставени са нови фитнес уреди - тренажор за ръце, "лодка" и колело, които бяха откраднати, а останалите компрометирани съоръжения - "сърф" и "гладиатор" са ремонтирани.
За бъдещата безопасност на трениращите на открито и с цел да се избегнат още вандалски прояви е поставена видеокамера за наблюдение.
От кметството апелират към всички граждани да пазят общинското имущество и ако станат свидетели на вандалски прояви, да сигнализират своевременно органите на реда.






