Регионалният природонаучен музей в Пловдив организира музикален празник за Деня на детето

3274

На 01.06.2022 в парк "Дондукова градина“ зад Регионалния природонаучен музей - Пловдив ще се проведе Музикален празник в чест Деня на детето за млади певци, музиканти и танцьори от учебните заведения и читалищата в Пловдив. Екипът на музея предоставя възможност на деца и младежи на възраст между 5 и 18 години да изпълнят свои любими произведения, за да отбележим заедно Деня на детето - 1юни!

Предвидени са три категории за изява - "Вокално изпълнение“, "Инструментално изпълнение“ и "Танци“. Събитието не е с конкурсен характер, всеки желаещ да се включи е добре дошъл, както като изпълнител, така и като публика! За всяко дете, участвало в музикалната програма, са подготвени подарък и грамота.

Участниците ще представят своите изпълнения в диапазона от 10:00 до 16:00 на открито зад музея. Подробната програма на празника ще бъде публикувана на Феуйсбук страницата и на сайта на музея.

Записването на участници се осъществява чрез онлайн формуляр, достъпен на: https://forms.gle/ZJD6VHDYyrvkw39V9

Крайният срок за изпращане на формуляр за участие е 24.05.2022 г. Екипът на музея ще осигури озвучаване, микрофон, лаптоп и синтезатор.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
Петя Апостолова спечели конкурса за стихосбирка "#ДО 40" с "В пли...
Жители на "Западен" с жалба срещу денонощния шум от влаковете
Пловдивският Моцарт избухна: Изкуственият интелект е паразит, про...
Голям пожар край Околовръстното на Пловдив вдигна на крак спешнит...
Пловдивчанка: Чистотата е под всякаква критика
Архимандрит Евтимий е новият духовен водач на храм "Свето Преобра...


Виж още: