Кондукторът на автобус по линия 29 на масовия градски транспорт разказа какво се е случило при вчерашната катастрофа в Пловдив, предаде репортер на Plovdiv24.bg. От думите му стана ясно, че за щастие няма сериозно пострадали при инцидента.
Ето и официалната позиция на ОД МВР Пловдив:
Сигналът е бил получен вчера около 13.40 часа. По първоначални данни на водача на автобус от градския транспорт "Ивеко" му прилошава, губи контрола над управлението и се блъска в 4 спрели коли на ул. "Съединение" в Пловдив. 
Няма пострадали от пътуващите в автобуса, спрелите автомобили и пешеходци. 42-годишният водач е прегледан от екип на спешна помощ и му е направен тест за алкохол, който е бил отрицателен. Работата по случая продължава.