Ральо Ралев официално "влезе във владение" на "Северен"

5646
1

Ральо Ралев, новият кмет на район "Северен", също официално встъпи в длъжност, научи Plovdiv24.bg. Ина Филипова, заемала досега този пост, връчи ключовете от кметството и служебния автомобил на Ралев, пожелавайки му да успее да завърши започнатото от нея самата. 
Припомняме, че на 17 ноември Ральо Ралев бе избран за кмет на "Северен" на първата редовна сесия на Обс с 36 гласа "За", 3 "Против" и нито един "Въздържал се".

В краткото си слово тогава, с което той представи себе си, Ралев каза, че по професия е инженер-химик, а в момента учи финансов мениджмънт в ПУ и е началник отдел в Регионалния център по здравеопазване Пловдив. Той сподели, че знае за съществуващия голям проблем с детските градини в район "Северен" и че ще работи активно за неговото отсраняване.

Виж коментарите (1)
Още новини от Новини от Пловдив:
ДСБ Пловдив: Альоша е монумент на окупационната Червена армия
Посрещнаха Митрофанова под Альоша със "Священная война" и с бълга...
Бутат магазин на "Билла" в Пловдив заради нов строеж, от веригата...
Елеонора Митрофанова държи реч при паметника на Альоша днес в Пло...
Воайор около Централна гара в Пловдив бе откаран от линейка
Уникалната певица, която на 50 години роди третото си дете, идва ...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).