Работилница за мартенички организираха Жени ГЕРБ в Пловдив

2766

Дамите от структурата на Жени ГЕРБ в Пловдив-град се събраха през уикенда и организираха работилница за мартеници. С талант и творчество традиционните червени и бели конци се превърнаха в уникални мартенички, с които на първи март от Жени ГЕРБ ще зарадват малчуганите в отделението по детска онкохематология в УМБАЛ "Свети Георги".

Дамите припомниха обичаите и традициите, свързани с настъпването на пролетта и вложиха много любов в собственоръчно изработените символи, с които ще зарадват децата. 

"Благодарим на невероятните жени, които отделиха време и вложиха сърцата и уменията си в изработените прекрасни мартенички", заявиха от ръководството на структурата на Жени ГЕРБ в Пловдив-град.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
След доброволно явяване в съда: Пуснаха на свобода наемен работни...
Сграда паметник на културата в Пловдив връща автентичния си блясъ...
Хуманно умъртвяват животни в Пловдивско заради шарка, БАБХ въведе...
На 58-годишна възраст внезапно почина Елка Куманова
До 10 225 евро санкция: Пловдив обяви война на умишлените палежи
Официално откриха реновирания комплекс на пловдивската пожарна


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).