Пътничка е със счупено рамо заради лудо каране на шофьор на автобус в Пловдив!

24907
31

Два случая на пострадали в автобуси на градския транспорт са регистрирани вчера в сектор "Пътна полиция" в Пловдив. По предварителна информация произшествията настъпили поради неосигурена безопасност на пътниците от страна на водачите на транспортните средства при намаляване на скоростта. 
Около 9.50 часа на кръстовище между ул. "Димитър Талев" и ул. "Беломорска" 61-годишна жена паднала между седалките на автобус "Темса" и получила фрактура на рамо. Два часа по-рано медицинска помощ била оказана на 65-годишна жена, която е с натъртвания по тялото след като на бул. "Цар Борис ІІІ Обединител" загубила равновесие и се ударила в предно обзорно стъкло на автобус "Исузу". Шофьорите на превозните средства, на 64 и 39 години, са тествани с дрегер за алкохол, резултатите са отрицателни.

Виж коментарите (31)
Още новини от Новини от Пловдив:
Авторът на "Черната книгa" Свами Тиртха пристига в Пловдив за пре...
Пловдивският елит се събира в Семинарията за големия празник на 1...
В Пловдив заваля и катастрофите започнаха
1000 евро и изгубени банкови карти намериха собственика си благод...
При необходимост Waze ще пренасочва по обходни маршрути в Пловдив...
Скандал в село до Пловдив завърши със смърт


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).