Пешеходната зона на бул. "Съединение" пред Форума в "Тракия" бе облагородена със съвместните усилия на "Мотокар сервиз – Терзиеви и Узунов" ООД и районната администрация. От компанията дариха подходящи за терена пейки, кашпи и декоративна растителност за тях. Днес там служителите залесиха черволистни декоративни сливи, с което изцяло се променя облика на една от централните улици в "Тракия". В инициативата се включи и районният кмет Костадин Димитров. Той благодари на дарителите и подчерта, че само със съвместни усилия районът ще стане още по-добро място за живеене.
Голяма промяна в тази част на града започна през февруари, като с нея започна и реализирането на строителната програма на кметството. През април приключи монтирането на над 1000 квадратни метра нова тротоарна настилка на бул. "Съединение“ в пространството между ул. "Братан“ и бул. "Шипка“.
Костадин Димитров 





