Продължава оформянето на дървета в "Южен"

1886

Продължава оформянето на дървета в район "Южен" съгласно седмичен график одобрен от мен, информира отново кметът на район "Южен" Борислав Инчев.
През следващата макар и кратка работна седмица ще продължи оформянето и отсичането на дърветата от служителите на ОП "Градини и паркове" по дати, както следва:
21.12.2015 г. понеделник - ул. "Македония" № 6
22.12.2015 г. вторник - ул. "Димитър Талев" № 142
23.12.2015 г. сряда - ул. "Чипровец" №1/ бул. "Македония"
"Отново искам да помоля жителите на района за търпение и предварително се извинявам за създалото се неудобство, с молба да преместят съгласно графика своите коли от улиците, по които ще работят служителите от ОП"Паркове и градини".
"Правим всичко това за хората и най-вече за тяхната безопасност", подчерта Борислав Инчев.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
Удар на магистрала "Тракия": Пловдивски криминалисти откриха над ...
Спецакция в Пловдив: Маскирани полицаи нахлуха на Възход
Активите на пловдивско общинско предприятие надхвърлиха 87,3 млн....
Темелков проговори, учителката му го затапи
Изграждат нов страхотен парк за отдих в "Северен"
Община Пловдив пусна интерактивна карта, показваща контейнерите з...


Виж още: