"Приятно" събуждане от "джамия" в "Изгрев"

14080
16

Здравейте! Понеже много често взех да чета за шума, който пречи на хората, искам да попитам живущите в кв. "Изгрев", а и не само, не се ли дразнят на шума от пуснатия на високо призив за молитва? Няма ли кой да информира хората, защо се мълчи по тази тема, защо никой не проверява от незнайно къде идва усиленият звук.Та нали в квартала няма джамия? P.S. Нямам нищо против религията и призивите, но не и с до такава степен усилени децибели, особено в ранно съботно утро - 6.15 часа. Намазът е чак в 6:34 ч. Това написа до Plovdiv24.bg наш редовен читател, който ни изпрати и аудио като доказателство на твърдението си.

Виж коментарите (16)
Още новини от Новини от Пловдив:
Пловдивчани: Чу се много силен тътен, направо гръм!
Нощни патрули ще пазят Пловдив от пожари през лятото
Опозицията в ОбС Пловдив засипа Общината с питания
Глоба от 200 евро и отлагане: Ключов свидетел провали дело за уда...
МВР със спешни мерки срещу криминогените в "Столипиново"
Бащата, изритан на Гребната: Младежът ме псуваше и се държеше агр...


Виж още: