Правят още велоалеи в Пловдив

"Догодина със сигурност ще се работи за разширяване на веломрежата в Пловдив". Това заяви кметът Иван Тотев след днешната сесия на Общинския съвет, предаде репортер на Plovdiv24.bg. Веломрежата ще е сред основните приоритети за 2018 година. 
"Много е важно да я завършим с това разширение. Така ще имаме една пълна интегрирана мрежа. След това ще може да се разширява, но няма да е толкова важно", коментира Тотев.  

На днешната сесия обаче се чу и глас срещу разширяването на велоалейната мрежа. Съветникът Слави Георгиев коментира, че сега изградените велоалеи не се ползват и са се превърнали в пространства за пешеходци и по тази причина е ненужно отделяне на допълнителни средства за нови обекти. 



Този браузър не поддържа видео елемента.

Виж коментарите (5)
Още новини от Новини от Пловдив:
Пловдивчани: Чу се много силен тътен, направо гръм!
Нощни патрули ще пазят Пловдив от пожари през лятото
Опозицията в ОбС Пловдив засипа Общината с питания
Глоба от 200 евро и отлагане: Ключов свидетел провали дело за уда...
МВР със спешни мерки срещу криминогените в "Столипиново"
Бащата, изритан на Гребната: Младежът ме псуваше и се държеше агр...


Виж още: