Последна информация за тежката обстановка по АМ "Тракия" край Пловдив!

7094

Магистрала "Тракия“ е затворена за движение в участъка на 141-142 км в посока София заради изтичане на метан. Сигналът е подаден  тази сутрин около 10,00 часа. Според първоначална информация камион, превозващ бутилки с метан, рязко спира заради възникнало ПТП пред него.

Видимостта в района е силно намалена поради гъста мъгла - под 20 метра. Вследствие на рязкото спиране от водача на камиона има счупен кран на бутилка с метан. По първоначална информация няма пострадали, но се налага почистване на пътя. 

Екипите на място съобщават за още две леки ПТП-та в същия участък на магистралата - в посока София. Причината е силно намалената видимост заради мъглата в участъка. На 144-ия км верижно са се ударили три автомобила. Установени са материални щети. Пътниците са отказали медицинска помощ.

На 150-ия км ТИР се е ударил във внезапно спрелия пред него автомобил. Данни за сериозно пострадали няма. Създадена е организация за нормализиране на движението в района във възможно най- кратки срокове.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
Шок вместо първа помощ: Пловдивчанка откри омазан с масло памук в...
Световни лидери в Пловдив: Кметът посрещна проф. Джефри Сакс и Ро...
Адвокат Левашки: Трагично е да гледаш как симфоничен оркестър сви...
Детски таланти взривиха лятно кино "Орфей" с вдъхновяващ концерт ...
Пловдивчанин получи анонимна бележка и не се сдържа: Къде точно е...
Имунотерапия в КОЦ-Пловдив дава нова надежда при рак на главата и...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).