Поредна катастрофа за днешния ден стана в следобедните часове в Пловдив, предаде репортер на Plovdiv24.bg. Според предварителната информация за щастие отново няма пострадали хора, а само леки материални щети.
Мястото на пътнотранспортното произшествие бе булевард "Княгиня Мария Луиза" в посока "Тракия", малко преди 18,00 часа. Движението в района бе леко затруднено, причините за сблъсъка се изясняват.
Припомняме, че в първия работен ден след великденските празници ви информирахме за други две катастрофи. Най-напред сутринта се удариха две коли на бул. "Христо Ботев", а в ранния следобед верижно ПТП стана и на бул. "Цар Борис Трети Обединител". Радостното е, че всички тези удари се разминаха без жертви или сериозно пострадали.
Поредна катастрофа в Пловдив в първия работен ден
© Plovdiv24.bg






