Поредна глоба за събиращите пари по Главната
Общинският инспекторат за пореден път глоби събиращите пари уж за лечение на болно дете, предаде репортер на Plovdiv24.bg.
По думите на шефа на местното ФБР - Владо Илиев в момента по Главната се раздават множество рекламни материали. Сред тях се промъкват и въпросните хора, събиращи пари за "болното" дете.
Глобени са двама души, "набиращи" дарения, с актове по 300 лева.
Освен това преди празниците от Инспектората проверяват тържища и пазари, както и за просяци по центъра. Каквито преди няколко дни преоблечени като коледари просеха пари из магазините по Главната.