До колкото разбрах, Петък срещу събота вечер са изполомили тая кола с бухалки и са скачали по тавана, Б*х тоя Кичук ... Това сподели пловдивчанка в една от фейсбук групите на града, видя Plovdiv24.bg.

От снимките се вижда, че колата няма нито един здрав прозорец, гар или каквото и да е стъкло. Субаруто е с изкривен покрив, врати, изкъртен номер.

Според коментиращите това хич не е случайно:

"Кючука не прощаваааа."

"Някъде, някой е настъпил таралежа."

"Другия път да знае."

Според един от коментиращите обаче: 

"За любопитните, не с бухалки, а с голи ръце и е направено от собственика, свидетел съм на случката, нещо нервите на момчето не издържали".