Полицията с последни подробности за катастрофата със загиналия моторист в "Тракия" (СНИМКИ 18+)

65979
12

Полицията изнесе последни подробности за катастрофата със загиналия моторист в "Тракия" от вчера, за която Plovdiv24.bg съобщи. Ето какво съобщиха от МВР-Пловдив:

Моторист загина при пътен инцидент вчера в Пловдив. Сигналът е получен в полицията в 10.10 часа. По първоначални данни на кръстовище между ул. "Шипка“ и ул. "Съединение“ в жк "Тракия“ лек автомобил "Дайхатсу“ предприел ляв завой, отнел предимството и се сблъскал с мотоциклет "Кавазаки“, след което се обърнал по таван. При удара на място загинал 53-годишният водач на мотора. Медицинска помощ била оказана на 73-годишна пътничка в автомобила. 32-годишната шофьорка е тествана за употреба на алкохол, резултатът е отрицателен. Спрямо нея е взета 24-часова полицейска мярка.

По случая е образувано досъдебно производство, действията по изясняване на причините за катастрофата продължават под наблюдението на Окръжна прокуратура – Пловдив.

Виж коментарите (12)
Още новини от Новини от Пловдив:
Пловдив почете 150 години от гибелта на Васил Петлешков
Авторът на "Черната книгa" Свами Тиртха пристига в Пловдив за пре...
Пловдивският елит се събира в Семинарията за големия празник на 1...
В Пловдив заваля и катастрофите започнаха
1000 евро и изгубени банкови карти намериха собственика си благод...
При необходимост Waze ще пренасочва по обходни маршрути в Пловдив...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).