Полицай от Пловдив е подал жалба в Комисията за защита от дискриминация, че началникът му го тормози. В сигнала си пловдивчанинът, който е младши разследващ полицай, се оплаква от отношението към себе си от страна на началник на отдел в ОД МВР - Пловдив. 
Униформеният смята, че спрямо него има дискриминация по четири признака - пол, семейно положение, образование и убеждения.

Преписката по случая ще бъде разгледана от петчленен състав на Комисията за защита от дискриманация днес, 14 февруари, от 15 ч.